Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na hru gta vice city stories

19. 4. 2011

 

 I. První ostrov

 
A. Jerry Martinez

 

1. Intro

 

Po příjezdu na vojenskou základnu Fort Baxtor se seznámíte s velícím seržantem Jerrym Martinezem který vás po delším přesvědčování pošle na první miss. Vyfasujete pager kterým vás budou vaši zaměstnavatelé informovat. Vezměte seržantovu motorku a jděte k kontaktu na letišti. Ten vás vezme na svou loď kde vám má prodat balíček. V tom vás napadnou dva čluny. Vaši loď zničí a hned si můžete vyzkoušet své dovednosti ve vodě. Priplávajte k člunu a zničte ho pak se vraťte na základnu a naučte se ukládat hru.

Odměna: 50 $

 

2. Cleaning House

 

Takže seržant Martinez vás pošle vyzvednout peníze s prodeje zbraní. Tak jděte

k Philovy Cassidymu do přístavu. Po krátkém videjko nasedněte do Philovho auta a jděte

k Philovmu bývalému domu. Pak to tam vyčistěte od Cholla venku i uvnitř. Potom odneste peníze k Martínez.

Odměna: 100 $

 

3. Conduct Unbecoming

 

Vychutnejte si vtipně intro k misi a začněte. Úloha je jednoduchá přivezte k Martínezová šlapku Mary která je ve Vice Portu ale nejdříve jděte k Philovy, má pro vás malý dárek. Je "at his old place" :-) Když přijdete k Philovy dá vám auto. Nyní jděte hledat Mary. Zastavte při dívce pak ji odvezte na Starfish Island. Nyní když jste našli Mary tak nyní se zbavte těch milich gentlemany který zaplatili a ještě si neužili ale dávejte pozor i na Mary aby se jí něco nestalo. Odvezte ji k základně kde bude malé videjko kde vás načapal jak vezete štětku na základnu

a najdou i Martínezová marihuanu pod vaším polštářem:-D. Takže vyhodili vás z armády. Za okamžik se ozve pager máte jít k Philovy. Jelikož jste Philovy pomohli nechá vám svůj dům s garáží.

Odměna: nový safehouse, Phil pro vás má miss

 
B. Phil Cassidy

 

4. Chol Victory

 

Nyní si už jděte pro Miss k Philovy. Najdete ho trochu v připít stavu takže se zasmějte.

Nyní vezměte Phila a jděte k Policejní stanici hledat nějakých Cholla. Žádný tam nejsou

tak vezměte Phila k Nemocnici. Tam spatříte Cholla, musíte je dohonit na autě aby mohl Phil střílet. Bude to těžké on má Sabre Turbo a vy Waltona. Poté co zabijete Cholla tak

jděte do Pay'n'Spray opravit Philove auto a pak odvezte Phila domů.

Odměna: 200 $, můžete dělat miss pro Martyho

 

5. Boomshine Blowout

 

Tato missa dost připomíná miss ze SA Robbing Uncle Sam. Takže ve videii vám Phil řekne nějakou smutnou historku z dětství a to že se Cholla chystají vyhodit do povětří jeho sklad plný Boomshineu. Takže odvezte Phila k skladu. Když otevře dveře nastane výbuch, ale nebojte, přežije, ale vy ne pokud z vozíkem nenaloží všechny bedny s Boomshinom do auta dříve než vybuchne teplotu ukazuje ukazatel pokud se naplní bude bum. Pozor po každé bedny kterou naložíte se rozpadne jedna bedna která vám zatarasí cestu takže si budete muset najít jinou pozor je to dost obtížné takže hned. Stačí ale pár pokusů a už si celou cestu zapamatovat. Dávejte si pouze pozor až budete klíčků mezi bednami, Forklift špatný zatáčí. Pak už je mission completed.
Odměna: 250 $

 

6. Truck Stop

 

Takže po dlouhé době budete vidět Martineze který se trochu zhúlil s Philem. Martinez má pro vás kšeft stačí ukrást auto plné zbraní. Budete potřebovat pomoc takže nejdříve vyzvedněte posily z hotelu. Phil je po cestě trochu paranoické, že vás někdo sleduje ale to nic to je z toho hulení. Když jejich vyzvednete je třeba najít a dohonit auto. Pozor na autě jsou vojáci a budou střílet. Když budou vojáci mrtvý tak auto předběhněte Phil ho vezme a vy ho musíte nyní ochraňovat Philove auto nesmí zničit. Když Phil doveze auto domů tak je konec.

Odměna: 300 $

 
C. Marty J. Williams

 

7. Shakedown

 

Nyní jděte po miss k Martymu Williamsovy. Jak je vidět z videa Marty není zrovna vzorný otec a manžel ale to je jedno zavezte ho k obchodu. Co vlastně Marty dělá on dává pozor na lidi tý mu platí za ochranu a ničí obchody tým který za ni platí jiným gangem a ostatní gangy dělají totéž jemu. Takže když přijdete k obchodu zbavte se těch dvou co postávají před dveřmi potom jděte dovnitř. zabijte ty co rozmlacujú obchod. Nyní jděte k dalšímu obchodu ale tam je scénář opačný musíte rozmlátit obchod abyste vystrašili majitele. Za chvíllu tam vběhne Cholla takže se jejich zbavte tak to je všechno.

Odměna: 500 $

 

8. Fear the Repo

 

Takže vezměte Martyho a jděte k skladu. Musíte dovést nějaké auta. Jděte k prvnímu je to

Cheetah. Pokud si vás chlap který se krčí při pneumatice nevšimne nemáte problém Střelte ho

zezadu do hlavy a dovezte auto do skladu. Druhé auto musíte chytit je to bílý Admiral

bude stále Ujazd takže když ho dostanete bude dost zničené a budete ho muset dát opravit

pak ho zavezte do skladu Jděte po třetí auto když k němu přijdete hned zrazte chlapa který je při něm. Dejte si pozor na Policii je to dodávka a těžko se s ní manévruje. Zavezte ho do skladu.

Odměna: 500 $

 

9. Waking Up the Neighbors

 

Takže musíte zničit všechny dodávky Cholla s granáty dříve než se probudí co bude o 9:30

Když přijdete k 1. dodávce zrazte 2-och Cholla který vás budou vítat s UZI-námi. Hoďte granát nejlepší pouze 1 ale pokud je třeba tak ja 2 a jděte k další dodávce. Když přijdete na místo

odstavte to bokem aby vás nepoznali hlídkující Cholla a hoďte granát a hned zdrhajte na autě neboť vás budou nahánět na autě. Přijde k třetí dodávce strážců buď přejděte nebo zastřelte podle stavu vašeho auta a hoďte granát.

Odměna: 500 $, můžete dělat miss pro Louise Cassidy-Williams

 

10. O Brothel, Where Art Thou?

 

Jděte do místa nazvaného Stonewall J 's je to něco jako Ammu-Nation a kupte si brokovnici ale můžete i nůž pistoli a Škorpík. Dostaňte se k bordelu a zničte auto (ne své:-D). Zabijte chlapíky který vyběhnou z budovy pak jděte do ní. Zabijte vše vnutí i štětku a roztrielajte postel. Toto byla ukázka toho jak můžete napadnout nepřátelské podniky které se dají pak koupit tento kupuje Marty.

Odměna: 700 $

 

11. Got Protection?

 

Takže Cholla dělají nějaké problémy Martyho dívkám takže jděte check jeho bordel. Když přijdete na místo Cholla udělají Drive-by a musíte rychle sehnat čtyřdveřové auto pak musíte zachránit Martyhho dívky před Cholomi. Když vezměte všechny 3 dívky tak jejich zavezte zpět do bordelu Cholla vás budou nahánět ale nebojte dívky mají nějaké Sub machineguny takže mohou střílet z oken. Když jejich přivezete mission completed.

Odměna: 500 $

 
D. Louise Cassidy-Williams

 

12. When Fundão Comes

 

Pro další miss jděte k Martyho ženě která je nyní u své sestry. Pozvete ji ven na

závody čtyřkolek. Když tam přijdete tak nasedněte na čtyřkolku a jednoduše vyhrajte. Davajte si ale pozor na rychlost a nebojte se brdit. Může se stát že ze štyrkolky lehce sletí. A pozor jíst na zatáčení, nejde dělat prudké zatáčky.

Odměna: 500 $

 

13. Taking Out the White Trash

 

Vezměte Louise k Martyho přívěsu tam vás napadnou Martyho lidé. Zabijte je.

Pak zavezte Louise zpět k její sestře ale pozor budou vás honit.

Odměna: 200 $, Phil má opět volakú práci

 
E. Phil Cassidy # 2

 

14. Marked Man

 

Pro tuto miss jděte opět k Philovy. Phil se pohádal z Martinezem a musí pro něj něco

udělat jděte ke skladu ale nesmíte zničit auto protože vzadu je naložen Boomshine. Když

dorazíte tak po vás začnou chlapi střílet je to past přejděte jejich všech nebo nechte ať je Phil zastřelí nebo vystupte a zastřelte jejich vy. Pak zavezte Phila domů ale po cestě na vás honit a Phil bude po nich házet Boomshine:-D. Když ho přivezete Phil odejde is autem.

Odměna: nic, chojte pro miss k Louise

 
F. Louise Cassidy-Williams # 2

 

15. D.I.V.O.R.C.E.

 

Pro tuto miss jděte zase k Louise. O její sestry se dozvíte, že Louise Marty unesl

a chce ji zabít. Takže se vydejte k Martyho přívěsu. Marty ji vzal do auta a ujel dva

chlapi po vás půjdou rychle je zabijte a chyťte Martyho dříve než uprchne a zabije Louise.

Při honičce vám to ještě budou stěžovat Martyho lidé. Střílejte mu do auta ale Nezničte ho když Marty vystoupí tak ho zabijte a nasedněte do auta s Lousie (název této miss znamená rozvod:-D). Raději zdrhnite do bezpečí. A dostanete nový Safehouse.

Odměna: Louise s vámi pomalu začne vztah

 

16. To Victor, the Spoils

 

Takže Louise po vás chce abyste převzal Martyho kšefty. Nejprve musíte s Louise sehnat nějaké posily. Takže jděte k Sunshine Autos a naverbujte těch dvou co stojí před budovou. Jděte k Martyho skladu Louise půjde sehnat ještě nějakých chlapů a vy zatím zabijte všech který vám stojí v cestě. Pak nasedněte do auta a děte na další místo a tam zabijte všech který pracovali pro Martyho pak jděte dovnitř budovy a zabijte zase všechny. Nyní jsou tyto budovy vaše a můžete tam dělat Empire Bulding miss. Kolem budov budou lidé z vašeho gangu a budovy vydělávají cash.

Odměna: 1500 $, Empire Building a kdosi zavolá z Escobar International

 
G. Lance Vance

 

17. Jive Drive

 

Pro tuto miss jděte k telefonům u letiště. Když tam už čekáte kdo se neobjeví Lance.

Pak vás napadnou Cholla který jsou nešťastný z toho že žiješ Lance bude řídit vy budete střílet. prostřílejte si cestu až pokud Lance nezničí auto pak na vás znovu zaútočí. Lance musí přežít. Cholla chodí ze všech strne, musíte být rychlí. Když je všechny zabijete, tak odvezte Lancia do hotelu.

Odměna: Váš bratr dorazil do VC, na mapě se zobrazí značka Louise a Umberta

 
H. Louise Cassidy-Williams # 3

 

18. Hose the HOES

 

Louise vám oznámí, že vám Martyho lidé zapálili váš bordel takže nejdříve musíte ukrást

hasičské auto je nedaleko když ho ukradnete jděte k bordelu ale nepřibližujte se k autům které jsou kolem bordelu, jinak vybuchnou. Uhaste požár dříve než dívky zemřou. Potom Louise spatří Martyho bratrance který to udělal zabijte ho.

Odměna: 300 $

 

19. Robbing the Cradle

 

Louise chtěl sociální pracovník vzít dítě a poslala po něm zabijáků. Musíte je zastavit, jinak budou věci ještě horší. Když jste zabili zabijáků jděte a zastrašte soc. pracovníka střelbou do auta, ale nezabil ho!

Odměna: 300 $, Lance Vance pro vás má práci

 
I. Umberto Robina

 

20. Nice Package

 

Pro tuto miss jděte domů k Umberto. Abyste mohli pracovat pro Umberta musíte mu ukázat že máte "balls and some juice in them". Jděte a vyzvedněte pro Umberta balíček. Roztřílejte auto a zabijte chlapa který má balíček. Další Kubánci na autech ho budou ochraňovat a když zastřelíte toho kdo má balíček tak musíte bít rychlý neboť ho jiný Kubánec sebere. Když ho budete mít vezměte ho na označené místo do do docku.

Odměna: 750 $

  

21. Balls

 

Umberto vám řekne, že Martinez dělá problémy. Máš vzít chlapy a dobít zpět území od Cholla. Musíte být rychlí, jinak Cholla ovládnou Little Havana. Když dorazíte na místo, budete vědět co máte dělat snažte se srazit co nejvíce Cholla pokud budou chlapci z auta střílet po ostatních. Pak se postarejte o Cholla na motorce a v autě. A zase jděte roztrielať dalších Cholla měly by být tam kde tý první. Pak se zase postarejte o auto a pak zase o nějakých pěšáků. Po tom všem nahánění zavezte chlapů zpět k Umbertovy.

Odměna: 800 $

 

22. Papi Don't Screech

 

Nastupte do auta a jeďte pro Alberta Umbertovho otce. Když ho vyzvednete tak ho musíte dovést k jeho kavárně ale nesmíte být pomalý Alberto tam musí být do 18:15 ale musíte být opatrný neboť Albertovo je špatně a nechcete aby dostal infarkt takže dávejte pozor na ukazatel. Stejně vás nemohou vidět Cholla aby po vás nestříleli neboť to by Alberta zabilo. Je možné kolem Cholla Proisy, ale nesmí se velmi přiblížit. Využívejte cest, které nejde přes ulici a schovávejte se do nich kdyby šli někde blízko Cholla. Když ho zavezeme můžete si vybrat buď se dáte na dráhu řidiče sanitky nebo budete pokračovat ve svém gangsterském životě:-D.

Odměna: 1000 $

 

23. Havana Good Time

 

Jdete zaútočit na sklad Cholla vaši muži něco připraví vy musíte vyčistit cestu. Muž s největšího "balls" který vas k útoku donutil zůstane a bude koordinovat akci. Zabijte strážce použijte na ně granáty a těch který přežijí dorazte s Škorpík. Pak přijdou vaši muži na dodávkách. Musíte chlapů ochránit dokud naloží zbraně před Cholomi který budou útočit. Když naloží zbraně tak chlapi odejdou na jedné dodávce vy vezměte druhou a odvezte ji k Umbertovy. Samozřejmě, že by to nebyly Cholla aby vás po cestě neotravovali. Když auto přivezete tak si vychutnejte video ve kterém sklad vybuchne když jste schovali výbušniny do toho panáka do kterého Cholla pak treskli baseballovou pálkou.

Odměna: 1500 $ a kubánský oblek

 
J. Lance Vance # 2

 

24. The Audition

 

Takže zadavatelem této miss je Lance. Jděte za ním do hotelu. Takže máte se dostavit za Brianem Forbes, máte se s ním setkat v fastfoodu King Knuts pozor máte na to časový limit. Když dorazíte na místo Lance zavolá Fobesovy který mu řekne, že vše je v autě a vy ho máte jen odvézt ale v to skupina chlapů propadne fastfood. Musíte je postřílet ale policie je na cestě samozřejmě když vyjdete z fastfoodu tak bude obklíčené policií a budou myslet, že vy jste propadli obchod (typická Amerika). Musíte dostat Lancia do Port Authority Bulding takže postřílejte policistů nebo prostě utečte na jednom z jejich aut. Lance bude střílet z okna. Když dorazíte na místo, tak si vezměte motorku, která je odpařovaná blízko a Vyjděte na ní po schodech a skočte po rampě která je na střeše. Z druhé střechy se dostaňte dolů zase po schodech, zabijte všech který vám stojí v cestě, vezměte Fobesove auto a skočte po další rampě. O lidi kteří ji blokují se nestarejte pouze přes ně projděte pak si už auto vezme Lance a vás nechá na místě dopadu.

Odměna: 750 $, miss pro Briana Forbes, Civil Asset Forfeiture Audition zrístupnen

 
K. Brian Forbes

 

25. Money for Nothing

 

Takže teď už potkáte i Briana Forbese dá vám s Lancia miss. Musíte dělat policistům návnadu dokud on neukradne drogy. Vezměte připravenou dodávku a pak s ní jděte do skladu. Tam nasedněte do dodávky kterou Fobes přesprejovat a vyražte musíte vyrazit jižně od Lancia, nesmíte ztratit hledanost a držte policajty co nejdál od Lancia. Po chvilce se objeví ukazatel, musíte fízly zdržet dlouho dokud se nenaplní. Nejlepší je chodit po hlavní silnici na pobřeží a když dojdete na konec otočte auto. Když se ukazatel naplní tak chojte do Pay'n'Spray, když tak učiníte mission completed.

Odměna: 1500 $, další miss pro Lancia

 
L. Lance Vance # 3

 

26. Caught as an Act

 

Zadavatelem této miss je opět Forbes. Ve videu vás nejdříve přivítá pak přijde Lance který zjistil, že Forbes je policista (ještě jsem vám to neřekl?), Ale Lance se od něj nechá nachytat a Forbes zdrhne musíte ho chytit ale živého pouze mu rozbijte auto takže hned se rozjeďte a sežeňte něco co má kola. Když do něj poprvé naboural vaše peníze začnou létat z jeho kufru rychle ho vyhoďte z auta dříve než vyletí všechny vaše peníze. Při tom se můžete dobře bavit pry pohledu na ľudích behajúcích za prachem.

Odměna: 750 $, miss pro Forbese, miss pro Lancia u hotelu

 
M. Brian Forbes # 2

 

27. Leap and Bound

 

Po miss si jděte tam kde zadržujete Forbese. Takže ve videu vás Forbes přesvědčuje, že se dnes koná v Downtownu kšeft pouze dva lidé jeden s kokainem a druhý s penězi. Lance to půjde ohlédnout a vy ho budete krýt. Vyjde na střechu motorkářského klubu (ve VC jste tám dostávali úkoly od Big Mitch Bakera) a použijte dalekohled a dávejte bacha na Lancia. Lance to schytal pěkně do xichtu pěstí, jděte dolů a pomozte mu. Lancia naloží na loď vy ji musíte sledovat, ale po souši. Musite být rychlí, ale na rovné silnice je to snadné. Když dojdete až na konec uvidíte loď, ve které vězní Lancia a vy se musíte dostat na loď a zachránit ho. Pokud jste si sehnali motorku při lodi je rampa vyskočte po ní až na loď, nebo běžte normálně pěšky. Zabijte hlídku na lodi a najděte vstup do podpalubí. Najděte Lancia a zachraňte ho. (Bude přivázán jako v missio ve VC Death Row je vidět, že už tehdy když ho Tommy osvobodil to měl nacvičené:-D) Teď sežeňte to po co jste sem přišli (mimo Lancia). Když najdete balíček tak jděte zpět na palubu a tam najděte zvišok. Cestu vám budou zase zpříjemňovat hlídky. Potom odejděte z lodi a utkejte se z Lancia.

Odměna: 1500 $

 

 

28. The Bum Deal

 

Lance prohledal Forbesová byt a našel nějaké spisy, a zjistil že do města má přijít velká zásilka Fobes vám řekne kde vás čeká kontakt. Jděte na místo setkání do baru. Zmláťte chlapů před barem pokud vám budou bránit. Když vstoupíte uvidíte, že Forbes vás znovu podvedl poslal vás do gay baru. Toto mi připomnělo onu známé scénu z Policejní Akademie, když přijdou tý dva fízly do baru Modrá ústřice. Zabijte chlapů který vás napadnou, pozor je jich dost a některý budou střílet. Pak odejdete z baru a na ulici vás zase napadnou. Jděte na místo, kde držíte Fobesa. Když tam přijdete uvidíte, jak Fobes zdrhat na motorce. Zastřelte ho a pak zavezte Lancia zpět do hotelu.

Odměna: nic

 
N. Lance Vance # 4

 

29. Snitch Hitch

 

Ve videu uvidíte vičového a Lancovu Matku :-). Musíte Lancia dovést na letiště máte na to

časový limit. Když tam přijdete zjistíte, že chlap už někomu informaci prodal jděte za ním.

Zabijte stráže ale dávejte si pozor a pořiďte si volakú zbraň s větším dostřelem než micro-SMG, bude na to lepší. Poté co je zabijete přijdou další klienti vašeho informátora který chtějí totéž co vy - motorkáři, zabijte jejich dokud Lance najde dokumenty. To je vše.

Odměna: 1000 $

 

30. From Zero to Hero

 

Pro tuto miss jděte znovu za Lancia. Lance vás ukecat na další kšeft přesvědčí vás hlavně tím že kokain je Jerryho Martineze. Zavezte všech do přístavu v Little Haiti. Potom zastřelte chlapy který obsmŕdajú kolem náklaďáků, ale dávejte pozor na Lancia aby ho nezabili, jeho život se vám ukazuje. Když je zabijete, Martinez přiletí na Huntery. Nasedněte do náklaďáku a sledujte Lancia, pozor abyste nezničili dodávku. Martínezová lidé vás budou celou cestu pronásledovat na autech a střílet do vás. Když přijdete k Mostu, zase se objevy Martinez na Huntery a začne po vás střílet s raketami musíte kličkovat po mostě aby vás netrefil. Když přejdete na druhý ostrov, na začátku budou policejní zátarasy a Martinez odletí ale ještě nemáte vyhráno nyní po vás jde policie. Sledujte Lance dokud přijdete k Ville při Marine (ve GTA VC tam byl po vzati 100 baličkou Hunter) Tak a to je váš nový Safehouse :-).

Odměna: 3000 $, nový safehouse, druhý ostrov je nyní přístupný


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mazec

(ne nereknu vam svoje jmeno, 21. 6. 2013 11:17)

ta hra je fak husta ale neumim stim ta tou ta je hodne teska
ale skvela hra :)

Re: mazec

(dominik , 21. 6. 2013 11:24)

husta hra ale taky neumim stim statkou skousel jsemto ale jak
jsem zrichlil tak cipnul a to desekrat:( ale mazec hra:))))))))))

Re: Re: mazec

(Zakladatel, 25. 6. 2013 21:57)

Nejak to taky pujde, vsechno jde :D Diky za koment :)

Re: mazec

(Zakladatel, 25. 6. 2013 21:57)

To pujde :) Jo a urcite souhlasim, stories je tky moc dobra hra :) Diky za komet :)

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 160958
Měsíc: 883
Den: 23